დღევანდელი ღონისძიებები

    18 თებ/ ორშაბათი 19:00

    Art Direction

    ვერე ლოფტი

    350
    ბილეთები

    18 თებ/ ორშაბათი 19:00

    Art Direction (Solo)

    ვერე ლოფტი

    280
    ბილეთები
    დაგეგმილი ღონისძიებები

    19 თებ/ სამშაბათი 19:00

    მერე რა, რომ სველია, სველი იასამანი

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    19 თებ/ სამშაბათი 19:00

    PR მენეჯმენტისა და მარკეტინგის სასერტიფიკატო პროგრამა

    ტერმინალი

    930
    ბილეთები

    20 თებ/ ოთხშაბათი 19:00

    ჯინსების თაობა

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    21 თებ/ ხუთშაბათი 19:00

    სამანიშვილის დედინაცვალი

    თავისუფალი თეატრი

    გაუქმებულია ორგანიზატორის მიერ დეტალები

    21 თებ/ ხუთშაბათი 19:00

    აბესალომ და ეთერის პრემიერიდან 100 წლისადმი მიძღვნილი კონცერტი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    22 თებ/ პარასკევი 16:00

    კლასიკური მუსიკის შემეცნებითი პროგრამა

    თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია

    10 - დან
    ბილეთები

    22 თებ/ პარასკევი 19:00

    სამანიშვილის დედინაცვალი

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    22 თებ/ პარასკევი 20:00

    ჰარი-ჰარალე, დედაო!

    გაბრიაძის თეატრი

    15
    ბილეთები

    22 თებ/ პარასკევი 20:00

    თახსირი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    22 თებ/ პარასკევი 20:00

    პრემიერა ,,8 აგვისტო"

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 00:00

    Collective K7B67 Opening Night

    Collective K7B67

    20
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 12:00

    ქართული ცეკვის მასტერკლასი ტურისტებისათვის

    Dance Masterclasses

    75
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 12:00

    ბავშვის განვითარება და მასთან წარმატებული კომუნიკაცია

    სკოლა ნიკე

    30
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 14:00

    კარლსონი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 19:00

    ჯუზეპე ვერდი-დონ კარლოსი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    ქარიშხალი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    კომედიანტები

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    რამონა

    გაბრიაძის თეატრი

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    უსაზღვრობა დროთა (გალაკტიონი)

    რუსთაველის 19

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    პრემიერა ,,8 აგვისტო"

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    მარატ-სადი

    ილიაუნის თეატრი

    10
    ბილეთები

    23 თებ/ შაბათი 20:00

    UNPLUGGED - მუსიკალური საღამო

    ექსპერიმენტული თეატრი

    25
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 13:30

    პეპი გრძელი წინდა

    თავისუფალი თეატრი

    10
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 19:00

    ჯუზეპე ვერდი-დონ კარლოსი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 19:00

    ღმერთო დაგვიფარე ჩვენ და ადამიანები

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 19:00

    იმერული რეკვიემი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 19:00

    კალათბურთი I საქართველო - ესტონეთი

    თბილისის სპორტის სასახლე

    10 - დან
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 20:00

    რამონა

    გაბრიაძის თეატრი

    24 თებ/ კვირა 20:00

    თვინიერი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    24 თებ/ კვირა 20:00

    ჟლეტის ღმერთი

    ილიაუნის თეატრი

    10
    ბილეთები

    26 თებ/ სამშაბათი 19:00

    მერე რა, რომ სველია, სველი იასამანი

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    27 თებ/ ოთხშაბათი 19:00

    ჯინსების თაობა

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    27 თებ/ ოთხშაბათი 19:00

    ლაურენსია

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    28 თებ/ ხუთშაბათი 19:00

    მუდამ ერთად

    თავისუფალი თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    28 თებ/ ხუთშაბათი 20:00

    ლაბირინთი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    28 თებ/ ხუთშაბათი 20:00

    თბილისის მერიის ბიგ ბენდი და ჯაზის ახალი თაობა

    თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია

    10 - დან
    ბილეთები

    28 თებ/ ხუთშაბათი 20:00

    Fuckup Nights Tbilisi vol. 10

    ფაბრიკა

    20
    ბილეთები

    28 თებ/ ხუთშაბათი 20:00

    ერთად ავაშენოთ კეთილსოფელი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 მარ/ პარასკევი 19:00

    HELLADOS

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    01 მარ/ პარასკევი 20:00

    ასტიგმატისტები

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    01 მარ/ პარასკევი 20:00

    კრიმანჭული

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    01 მარ/ პარასკევი 20:00

    პეტ მეთინი და მისი ტრიო

    თბილისის ივენთ ჰოლი

    01 მარ/ პარასკევი 20:00

    ჩეხოვის ღიმილი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    01 მარ/ პარასკევი 23:00

    TREEBAL: ASTRIX at SPACEHALL

    Spacehall

    50
    ბილეთები

    02 მარ/ შაბათი 09:00

    Networking Georgia

    Lopota Lake Resort & Spa

    02 მარ/ შაბათი 14:00

    პინოკიოს თავგადასავალი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    02 მარ/ შაბათი 19:00

    ლაურენსია

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    02 მარ/ შაბათი 20:00

    კრიმანჭული

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    02 მარ/ შაბათი 20:00

    პეტ მეთინი და თბილისის სიმფონიური ორკესტრი

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    50 - დან
    გაყიდვა დაიწყება 6 თებერვალს ბილეთები

    02 მარ/ შაბათი 20:00

    პარტახი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    03 მარ/ კვირა 14:00

    სააბონემენტო სპექტაკლი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    03 მარ/ კვირა 20:00

    ვალერიან შიუკაშვილის კონცერტი

    Rooms Hotel Tbilisi

    25 - დან
    ბილეთები

    03 მარ/ კვირა 20:00

    უსაზღვრობა დროთა (გალაკტიონი)

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    05 მარ/ სამშაბათი 19:30

    საძიებო სისტემების მარკეტინგი

    ვერე ლოფტი

    650
    ბილეთები

    05 მარ/ სამშაბათი 19:30

    საძიებო სისტემების მარკეტინგი (Solo)

    ვერე ლოფტი

    520
    ბილეთები

    06 მარ/ ოთხშაბათი 19:00

    გრაფიკული დიზაინის პროფესიონალური კურსი

    ვერე ლოფტი

    650
    ბილეთები

    06 მარ/ ოთხშაბათი 19:00

    გრაფიკული დიზაინის პროფესიონალური კურსი (Solo)

    ვერე ლოფტი

    520
    ბილეთები

    07 მარ/ ხუთშაბათი 20:00

    ინტრო

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    07 მარ/ ხუთშაბათი 23:30

    DECODER: AMELIE LENS / NUR JABER / NICOLE

    Spacehall

    40
    ბილეთები

    08 მარ/ პარასკევი 20:00

    ამბავი ერთი მკვლელისა

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    08 მარ/ პარასკევი 20:00

    ესეც ასე

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    08 მარ/ პარასკევი 20:00

    Stephane & Phonique in Kutaisi Arena

    ქუთაისი არენა

    20 - დან
    ბილეთები

    08 მარ/ პარასკევი 20:00

    33ა

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    20 - დან
    ბილეთები

    09 მარ/ შაბათი 19:00

    საბალეტო გალა-კონცერტი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    09 მარ/ შაბათი 19:00

    აივანი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    09 მარ/ შაბათი 20:00

    დონ ჟუანი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    09 მარ/ შაბათი 20:00

    ესეც ასე

    შალიკაშვილის თეატრი

    15
    ბილეთები

    09 მარ/ შაბათი 20:00

    ერისიონი და საქველმოქმედო ორგანიზაცია „თხილის გული“

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    15 - დან
    ბილეთები

    10 მარ/ კვირა 14:00

    პინოკიოს თავგადასავალი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    10 მარ/ კვირა 16:00

    რაგბი ევროპა 2019 | საქართველო v გერმანია

    აია არენა, ქუთაისი

    10
    ბილეთები

    10 მარ/ კვირა 19:00

    საბალეტო გალა-კონცერტი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    12 მარ/ სამშაბათი 19:00

    ტრენინგი მმართველობის ანგარიშგების მომზადებაში

    ვერე ლოფტი

    245
    ბილეთები

    12 მარ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    14 მარ/ ხუთშაბათი 20:00

    ქარიშხალი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    15 მარ/ პარასკევი 19:00

    ქეთო და კოტე

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    15 მარ/ პარასკევი 20:00

    ჩუმად, რეპეტიციაა!

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    15 მარ/ პარასკევი 20:00

    უსაზღვრობა დროთა (გალაკტიონი)

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    16 მარ/ შაბათი 19:00

    ქეთო და კოტე

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 მარ/ შაბათი 20:00

    ასტიგმატისტები

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    17 მარ/ კვირა 15:00

    ქეთო და კოტე

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    15 - დან
    ბილეთები

    19 მარ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    22 მარ/ პარასკევი 19:00

    სტუმარ-მასპინძელი

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    22 მარ/ პარასკევი 20:00

    თახსირი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    23 მარ/ შაბათი 20:00

    ლაბირინთი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    23 მარ/ შაბათი 20:00

    ჩეხოვის ღიმილი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    24 მარ/ კვირა 19:00

    HELLADOS

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    24 მარ/ კვირა 20:00

    იგი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    24 მარ/ კვირა 20:00

    თვინიერი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    25 მარ/ ორშაბათი 19:00

    გრაფიკული დიზაინის საბაზისო კურსი

    ვერე ლოფტი

    850
    ბილეთები

    25 მარ/ ორშაბათი 19:00

    გრაფიკული დიზაინის საბაზისო კურსი (Solo)

    ვერე ლოფტი

    680
    ბილეთები

    26 მარ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    29 მარ/ პარასკევი 20:00

    სტუმარ-მასპინძელი

    შალიკაშვილის თეატრი

    20
    ბილეთები

    29 მარ/ პარასკევი 20:00

    პარტახი

    რუსთაველის 19

    9
    ბილეთები

    29 მარ/ პარასკევი 23:30

    DECODER: PEGGY GOU / NINASUPSA / COSMIC LOVE ROTATION

    Spacehall

    40
    ბილეთები

    30 მარ/ შაბათი 19:00

    ბრუტუსი, ანუ იულიუს კეისრის მკვლელობა

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    30 მარ/ შაბათი 20:00

    სტუმარ-მასპინძელი

    შალიკაშვილის თეატრი

    20
    ბილეთები

    31 მარ/ კვირა 19:00

    დედა

    ახმეტელის თეატრი

    10
    ბილეთები

    02 აპრ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    04 აპრ/ ხუთშაბათი 20:00

    ინტრო

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    05 აპრ/ პარასკევი 19:00

    ლილით ჰოვჰანისიანი

    პროფკავშირების კულტურის ცენტრი

    25 - დან
    ბილეთები

    05 აპრ/ პარასკევი 20:00

    ასტიგმატისტები

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    05 აპრ/ პარასკევი 21:00

    Jimmy Sax LIVE

    თბილისის საკონცერტო დარბაზი

    45 - დან
    ბილეთები

    06 აპრ/ შაბათი 19:30

    პიანისტი ლუკა ოქროს: შუბერტი, ლისტი

    თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია

    10 - დან
    ბილეთები

    07 აპრ/ კვირა 20:00

    დონ ჟუანი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    11 აპრ/ ხუთშაბათი 19:30

    ბლოქჩეინი, მაინინგი და ICO

    ვერე ლოფტი

    650
    ბილეთები

    11 აპრ/ ხუთშაბათი 19:30

    ბლოქჩეინი, მაინინგი და ICO (Solo)

    ვერე ლოფტი

    520
    ბილეთები

    11 აპრ/ ხუთშაბათი 20:00

    იგი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    12 აპრ/ პარასკევი 20:00

    იგი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    16 აპრ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    18 აპრ/ ხუთშაბათი 20:00

    ქარიშხალი

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    19 აპრ/ პარასკევი 19:00

    მძინარე მზეთუნახავი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    19 აპრ/ პარასკევი 20:00

    ამბავი ერთი მკვლელისა

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    20 აპრ/ შაბათი 19:00

    მძინარე მზეთუნახავი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    20 აპრ/ შაბათი 20:00

    ჩუმად, რეპეტიციაა!

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    21 აპრ/ კვირა 14:00

    სააბონემენტო სპექტაკლი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    21 აპრ/ კვირა 19:00

    Violins and Voices

    თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია

    10 - დან
    ბილეთები

    23 აპრ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    26 აპრ/ პარასკევი 17:00

    Formula 1 აზერბაიჯანის გრან პრი

    Baku City Circuit

    407 - დან
    ბილეთები

    26 აპრ/ პარასკევი 20:00

    პარადისო

    მოძრაობის თეატრი

    10
    ბილეთები

    28 აპრ/ კვირა 20:00

    ასტიგმატისტები

    მოძრაობის თეატრი

    10 - დან
    ბილეთები

    02 მაი/ ხუთშაბათი 19:00

    ირინა ასტახოვა

    ალექსანდრე გრიბოედოვის რუსული დრამატული თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    04 მაი/ შაბათი 19:00

    დინი ვირსალაძის საავტორო საღამო

    თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია

    10 - დან
    ბილეთები

    07 მაი/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    08 მაი/ ოთხშაბათი 19:00

    ციფრული ბრენდინგი

    ვერე ლოფტი

    650
    ბილეთები

    08 მაი/ ოთხშაბათი 19:00

    ციფრული ბრენდინგი (Solo)

    ვერე ლოფტი

    650
    ბილეთები

    10 მაი/ პარასკევი 10:00

    ბუნებრივი ღვინის ფესტივალი

    აბრეშუმის ქარხანა

    30
    ბილეთები

    14 მაი/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    19 მაი/ კვირა 14:00

    სააბონემენტო სპექტაკლი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    21 მაი/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    28 მაი/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    04 ივნ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    11 ივნ/ სამშაბათი 20:00

    Welcome To Georgia - The Musical

    მუსიკისა და დრამის სახელმწიფო თეატრი

    50 - დან
    ბილეთები

    23 ივნ/ კვირა 14:00

    სააბონემენტო სპექტაკლი

    თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი

    30 - დან
    ბილეთები

    08 სექ/ კვირა 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    08 სექ/ კვირა 19:00

    გუსტავ მალერი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    50 - დან
    ბილეთები

    09 სექ/ ორშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    09 სექ/ ორშაბათი 12:00

    ჰაიდნი ◦ ბეთჰოვენი ◦ შოპენი ◦ ლისტი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    09 სექ/ ორშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    09 სექ/ ორშაბათი 19:00

    ლუდვიგ ვან ბეთჰოვენი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 12:00

    მენდელსონი ◦ ბრამსი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 13:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 16:00

    კატია ცუკანოვა

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    45
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    10 სექ/ სამშაბათი 19:00

    ქართული ნაციონალური ბალეტი სუხიშვილები

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    30 - დან
    ბილეთები

    11 სექ/ ოთხშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    11 სექ/ ოთხშაბათი 12:00

    შოსტაკოვიჩი ◦ ჩაიკოვსკი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    11 სექ/ ოთხშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    11 სექ/ ოთხშაბათი 19:00

    ბახი ◦ მენდელსონი ◦ ჰაიდნი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    12 სექ/ ხუთშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    12 სექ/ ხუთშაბათი 12:00

    ბახი ◦ მენდელსონი ◦ შოპენი ◦ ბეთჰოვენი ◦ რუბენშტაინი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    12 სექ/ ხუთშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    12 სექ/ ხუთშაბათი 19:00

    ბეთჰოვენი ◦ ბერლიოზი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    13 სექ/ პარასკევი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    13 სექ/ პარასკევი 12:00

    შუმანი ◦ შუბერტი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    13 სექ/ პარასკევი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    13 სექ/ პარასკევი 19:00

    ბეთჰოვენი ◦ შუმანი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    14 სექ/ შაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    14 სექ/ შაბათი 12:00

    შოპენი ◦ ფრანკი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    14 სექ/ შაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    14 სექ/ შაბათი 19:00

    ჩაიკოვსკი ◦ სიბელიუსი ◦ მოცარტი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    15 სექ/ კვირა 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    15 სექ/ კვირა 12:00

    შოპენი ◦ შოსტაკოვიჩი ◦ მენდელსონი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    15 სექ/ კვირა 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    15 სექ/ კვირა 19:00

    ენესკუ ◦ დვორჟაკი ◦ სიბელიუსი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    16 სექ/ ორშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    16 სექ/ ორშაბათი 12:00

    შოპენი ◦ სკრიაბინი ◦ მეტნერი ◦ რახმანინოვი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    16 სექ/ ორშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    16 სექ/ ორშაბათი 19:00

    ფრედერიკ შოპენი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    17 სექ/ სამშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    17 სექ/ სამშაბათი 12:00

    რახმანინოვი ◦ ჩაიკოვსკი ◦ სკრიაბინი ◦ შოსტაკოვიჩი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    17 სექ/ სამშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    17 სექ/ სამშაბათი 19:00

    მოცარტი ◦ შუბერტი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    18 სექ/ ოთხშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    18 სექ/ ოთხშაბათი 12:00

    ბრუხი ◦ ვებერი ◦ პულენკი ◦ მენდელსონი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    18 სექ/ ოთხშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    18 სექ/ ოთხშაბათი 19:00

    რახმანინოვი ◦ პროკოფიევი ◦ შოსტაკოვიჩი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    19 სექ/ ხუთშაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    19 სექ/ ხუთშაბათი 12:00

    ფაზილ საი და მეგობრები

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    19 სექ/ ხუთშაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    19 სექ/ ხუთშაბათი 19:00

    მოცარტი ◦ შოსტაკოვიჩი ◦ ბეთჰოვენი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    20 სექ/ პარასკევი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    20 სექ/ პარასკევი 12:00

    წინანდლის ფესტივალის აკადემია წარმოგიდგენთ...

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    20 სექ/ პარასკევი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    20 სექ/ პარასკევი 19:00

    შოპენი ◦ ბეთჰოვენი ◦ სატი ◦ დებიუსი ◦ საი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    21 სექ/ შაბათი 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    21 სექ/ შაბათი 12:00

    მენდელსონი ◦ გრიგი ◦ გერშვინი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    21 სექ/ შაბათი 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    21 სექ/ შაბათი 19:00

    ანსამბლი “რუსთავი”

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    30
    ბილეთები

    22 სექ/ კვირა 09:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    22 სექ/ კვირა 12:00

    ბახი ◦ კუვაჰარა ◦ საული ◦ სოლიმა ◦ ბრუსი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები

    22 სექ/ კვირა 16:00

    ტრანსფერი წინანდლის ფესტივალზე

    ვარდების რევოლუციის მოედანი

    45
    ბილეთები

    22 სექ/ კვირა 19:00

    რახმანინოვი ◦ შოსტაკოვიჩი ◦ ბრამსი

    ალექსანდრე ჭავჭავაძის სახლმუზეუმი

    25 - დან
    ბილეთები